POZNAJ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Warszataty prowadzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu chorych z otyłością, w tym po operacjach bariatrycznych.

Warsztaty Chudnę Zdrowo Stanisław Dąbrowiecki

Prof. dr hab. med. Stanisław Dąbrowiecki

specjalista chirurg

Specjalizacja w chirurgii otyłości od 15 lat. Operacje wykonuje w Bydgoszczy i Grudziądzu. Ponad 10 lat prowadzi spotkania pacjentów przed i po operacjach bariatrycznych. Konsultacje w Bydgoszczy, Poznaniu i Warszawie.

Warsztaty Chudnę Zdrowo Beata Gerynowicz

Dr Beata Gerynowicz-Balak

kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Kierownik Oddział Kardiologiczny z Rehabilitacją Kardiologiczną i Pododdziałem Chorób Wewnętrznych szpitala MSWiA w Bydgoszczy

Warsztaty Chudnę Zdrowo Joanna Włodarska

Mgr Joanna Włodarska

psycholog, psychodietetyk

W ramach swojej praktyki jako psycholog, dietetyk oraz osoba, która prywatnie pokonała 60 kilogramową otyłość zajmuję się terapią – indywidualną dorosłych, a także par i rodzin z dziećmi oraz szkoleniami z zakresu psychologii żywienia i motywacji.

Warsztaty Chudnę Zdrowo Sinkowski Jakub

Mgr Jakub Sinkowski

fizjoterapeuta

Przybliża zasady bezpiecznego i efektywnego treningu w domu z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku. Wskazówki pozwolą każdemu uczestnikowi spotkań wzmocnić mięśnie, zadbać o kręgosłup oraz dostarczą odpowiednią porcję ruchu, tak, aby jak najdłużej pozostawać w dobrej kondycji.

rękawowe wycięcie żołądka Kulinarne Papryka

Warsztaty kulinarne

Nowa szkoła kreatywnego gotowania Papryka

Papryka to przede wszystkim szkoła gotowania, ale też miejsce, w którym można się spotkać i poprzebywać, próbując przy tym czegoś nowego i niecodziennego. Szkoła działa przy popularnej restauracji Sushi Garden i czerpie z jej możliwości oraz doświadczenia.

Operacja na otyłość nie kończy leczenia.

Zaczyna się nowy okres życia.